• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Español
Конференція з питань міжнародного права в Ібероамериканському університеті м.Мехіко
Опубліковано 11 квітня 2014 року о 00:47

Посол України Руслан Спірін виступив з доповіддю в одному з найбільших та найпопулярніших вищих навчальних закладів Мексики Ібероамериканському університеті.

В ході виступу Р.Спірін ознайомив численну аудиторію щодо фактичного захоплення Росією кримського півострова, а також окреслив перспективи розширення торговельно-економічного, науково-технічного та гуманітарного співробітництва між Україною та Мексикою.

На конференції були присутні представники політичних та громадських кіл, дипломатичного корпусу, акредитованого в Мексиці, провідних ЗМІ країни перебування.

Виступ Посла України отримав позитивну реакцію аудиторії, учасники конференції висловили свою підтримку діям України на міжнародній арені по захисту своєї територіальної цілісності та засудили окупаційні дії Росії.

 

ЗМІ країни щодо виступу Посла України в Ібероамериканському університеті

https://mx.noticias.yahoo.com/embajador-reconoce-apoyo-m%C3%A9xico-ucrania-002514829.html

http://elhorizonte.mx/a/noticia/477094

http://www.aztecanoticias.com.mx/notas/mexico/187918/ruslan-spirin-agradece-apoyo-de-mexico-a-ucrania

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux