• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
Торговельно-економічне співробітництво між Україною та Мексикою
Опубліковано 26 лютого 2021 року о 23:45

Мексика є другим найважливішим торговим партнером України серед країн Латинської Америки та Карибського басейну. Про вагомість Мексики для України в комерційному сенсі дуже добре свідчить той факт, що за останні 7 років Мексика посідає друге місце в Західній півкулі після США за обсягами експорту з України.

У 2020 р. товарообіг між Україною та Мексикою становив 291,3 млн. дол. США (український експорт - 69,5 млн. дол. США; мексиканський імпорт - 221,8 млн. дол. США).

Основними товарами, які Україна продає Мексиці, є металургійна продукція, добрива та крупи, тоді як основний імпорт з Мексики в Україну складається з автомобілів, алкогольних та безалкогольних напоїв.

Найперспективнішими напрямами двосторонньої співпраці є енергетика, аерокосмічна промисловість та сільське господарство.

Україна має високі технології, які можуть бути впроваджені в інфраструктурні проєкти, що розробляються в Мексиці, особливо в гідроелектросекторі. У цьому сенсі ми зацікавлені продовжувати розвивати традиційну співпрацю з Мексикою в енергетичній сфері, беручи до уваги те, що українські компанії "Турбоатом" та "Електроважмаш" брали участь у будівництві великих гідроелектростанцій, таких як "Ель Кахон", "Інфернільо","Сан-Рафаель" і "Ла Єска".

На українському ринку присутні дві відомі мексиканські компанії „BIMBO” та „GRUMA”, які інвестували в агропродовольчий сектор української економіки.

ВВП (2020 оціночно): 2,72 трлн. дол. США за паритетом купівельної спроможності (ПКС), 11 місце у світі. 

ВВП на душу населення (2020): 21 362 дол. США за ПКС.

ВВП – структура: сільське господарство – 3,6%, промисловість – 34,3%, послуги – 62,1%.

Продукція сільського господарства: кукурудза, пшениця, соя, рис, бобові, бавовна, кава, авокадо, фрукти, помідори, огірки, яловичина, м’ясо птиці, молочна продукція.

Промисловість: нафтовидобувна та нафтопереробна, хімічна, гірничо-видобувна, металургійна, будівельна, автомобільна, харчова, текстильна, деревообробна, енергетика, виробництво товарів широкого вжитку та побутової техніки.

Прямі іноземні інвестиції (2020): 29,075 млрд. дол. США; основні інвестори: США -  39,1%: Канада – 14,5%, Іспанія – 13,7%.

Міжнародні резерви (лютий 2021 р.): 195,0 млрд. дол. США.

Зовнішня торгівля (11 мс. 2020): загальні обсяги – 720,8 млрд. дол. США.  Експорт   - 374,5 млрд. дол. США (зменшення на 11,2% порівняно з аналогічним періодом 2019 р.). Основні товари експорту - промислові товари, нафта та нафтопродукти, срібло, сільськогосподарська продукція. Імпорт: 346,3 млрд. дол. США (скорочення на 17,5% порівняно з аналогічним періодом 2019 р.). Основні товари імпорту – металургійна продукція, сільськогосподарські машини, електричне обладнання, запчастини до автомобілів та літаків. Основні торговельні партнери: Експорт - США, Канада, КНР; Імпорт - США, КНР, Німеччина, Японія.

Інвестиційний клімат в цілому сприятливий, хоча в останні роки за часи правління президента А.М.Лопеса Обрадора він дещо погіршився у зв’язку з намаганням уряду країни повернути під контроль держави енергетичний сектор, насамперед ринок електроенергії.

Погіршення інвестиційного клімату стало причиною того, що мексиканський ринок почали покидати іноземні фінансові структури та банки, зокрема такий відомий, як JP Morgan.

Мексика є другим за обсягами торгівлі партнером України серед країн Латинської Америки та Карибського басейну.

Важливість Мексики для України в комерційній сфері підтверджує той факт, що протягом останніх 7 років поспіль Мексика посідає друге місце після США в Західній півкулі за обсягами експорту з України.

За підсумками 2020 р. товарообіг між Україною та Мексикою становив 291,3 млн. дол. США (український експорт - 69,5 млн. дол.; мексиканський імпорт - 221,8 млн. дол.). Основними товарами, які Україна продає Мексиці, є металургійна продукція, мінеральні добрива та зерно, тоді як основний імпорт з Мексики в Україну складається з автомобілів, алкогольних та безалкогольних напоїв, фармацевтичної продукції.

Найперспективнішими напрямами двосторонньої співпраці в близькій та середній перспективі слід розглядати енергетику, аерокосмічну галузь та агропромисловий комплекс.

Україна має високі технології, які можуть бути впроваджені в інфраструктурних проектах, що реалізовуються в Мексиці, особливо в сфері гідроенергетики. У цьому контексті Україна зацікавлена продовжувати розвивати традиційну співпрацю з Мексикою в енергетичній сфері, беручи до уваги те, що українські компанії «Турбоатом» та «Електроважмаш» брали участь у спорудженні в Мексиці таких потужних гідроелектростанцій, таких як «Ель Кахон», «Інфернільо», «Сан-Рафаель» і «Ла Єска».

На українському ринку присутні такі відомі мексиканські підприємства як найбільша хлібопекарна компанія у світі «BIMBO» та ведуча фірма агропродовольчої сфери Мексики «GRUMA», які інвестували кошти в агропромисловий сектор української економіки.

Відкриття власного бізнесу вимагає не тільки чітких та реалістичних пропозицій, але також капіталу, часу та базової підготовки стосовно ділового світу. Але це ще не все. Ви повинні знати всі вимоги, щоб мати можливість створити компанію в Мексиці.

Після визначення концепції вашої компанії та сфери її діяльності, після визначення її назви та уточнення основних цілей, важливо знати всі процедури реєстрації компанії МСП у Мексиці.

Якщо ви плануєте відкриття власної справи, читайте далі, щоб детально з’ясувати всі кроки, які необхідно зробити.

Як правильно зареєструвати свою компанію до SAT: крок за кроком

Після встановлення розміру капіталу, який вносять партнери, визначення того, чи це лише національні партнери, а також знання того, хто буде виконувати адміністративну частину, необхідно, щоб ви знали всі кроки та вимоги щодо створення малого бізнесу в Мексиці, щоб дотримуватися з відповідними правилами.

Коли ви завершите весь процес, що стосується Конституційного акту вашої компанії, вам доведеться зареєструвати комерційну компанію, зареєструвавши її у Федеральному реєстрі платників податків Служби податкової адміністрації (SAT).

Таким чином ви отримаєте податкову ідентифікаційну картку, яка дозволить відкрити банківські рахунки, роздрукувати рахунки та розпочати свою ділову діяльність.

Якщо у вас є компанія, яка була створена в Мексиці, а її партнери або акціонери - мексиканці, неминучою процедурою є реєстрація в SAT.

Вимоги, які вимагає установа, різноманітні, а також є безліч документів, які потрібно мати під рукою:

 • Завірена копія документа про реєстрацію компанії, належним чином протокольована.
 • Оригінал підтвердження податкової адреси, яка може бути останньою квитанцією за електроенергію, воду, телефон або послуги платного телебачення.


Етапи та вимоги

 • Якщо ви називаєте законного представника, вам знадобиться засвідчена копія довіреності на підтвердження цього або довіреність, підписана до двох свідків, підтверджених у нотаріуса.
 • Коли довіреність надається за кордоном, вона повинна бути апостильована або легалізована та перекладена іспанською мовою та оформлена перед мексиканським державним нотаріусом.
 • Вони також потребуватимуть оригіналу дійсного офіційного посвідчення особи з фотографією та підписом, надісланим федеральним або муніципальним урядом юридичного представника.
 • Юридичні особи, крім розділу III Закону про податок на прибуток, повинні вказати ключ Федерального реєстру платників податків (RFC) усіх партнерів та акціонерів, згаданих в статуті.
 • Якщо чинний RFC будь-якого з партнерів відсутній у Конституційному акті, законний представник може вказати всі відповідні ключі RFC, а також відповісти на питання щодо особистості, адреси та податкового контексту особи, яку потрібно зареєструвати в SAT


Як подати документацію для реєстрації компанії в Мексиці?

Щоб зареєструвати компанію в Мексиці, у вас є два способи представити всю документацію:

Особисто

Ви повинні особисто запросити зустріч для проведення відповідного процесу реєстрації в будь-якому з Децентралізованих Управлінь Послуг Платників Податків (Administración Desconcentrada de Servicios al Contribuyente - ADSC).

Онлайн

Якщо ви робите це в Інтернеті, ви повинні розпочати процес реєстрації компанії на веб-порталі SAT https://www.sat.gob.mx/ і закінчити це через ADSC через десять днів після надсилання заявки.

Слід зазначити, що процедура не буде укладена, якщо ви не будете числитись як платник податків перед одною з ADSC.


Інфо іспанською мовою: https://todomexico10.com.mx/tramites/requisitos-dar-de-alta-empresa-en-mexico/

Інформація щодо особливостей виходу на ринок Мексики доступна за наступним посиланням:

vtz.mx/news/2020/08/24/international-trade-in-mexico/#

З інформацією щодо публічних закупівель в Мексиці можна ознайомитись за наступним посиланням:

compranet.hacienda.gob.mx/web/login.html

Назва організації

Основні напрями діяльності

Веб-сайт, контактні дані (контактні особи)

Consejo Empresarial Mexicano de Comercio Exterior, Inversión y Tecnología, A.C

(COMCE)


Мексиканська підприємницька рада з питань зовнішньої торгівлі, інвестицій та технологій є провідною приватною підприємницькою структурою Мексики зі сприяння розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, яка надає мексиканським та іноземним підприємствам як платні, так і безкоштовні послуги, серед яких зокрема слід виділити проведення у співпраці з державними органами Мексики бізнес-форумів під час візиту офіційних урядових та підприємницьких делегацій до Мексики, а також організацію візитів делегацій мексиканських ділових кіл за кордон

http://www.comce.org.mx/

Керівник

Valentín Diez Morodo

Presidente de COMCE

[email protected]

+(52-55) 5231-7102

[email protected]

[email protected]

+(52-55) 5231-7103
Asociación Nacional de Importadores y Exportadores de la República Mexicana 

(ANIERM)

Національна асоціація імпортерів та експортерів Мексики

За даними посиланнями можна ознайомитись із переліком мексиканських імпортерів: 

http://www.anierm.org.mx/directorio.php?v=importadores 

та експортерів: http://www.anierm.org.mx/directorio.php?v=exportadores

http://www.anierm.org.mx/

José Gerardo Tajonar Castro

Presidente de ANIERM

anierm@anierm.org.mx

[email protected]

Eduardo Wenceslao Ruiz Ayala 
Director de Relaciones Institucionales
[email protected]
+(52-55) 5584-9522 дод. 106

Yara Islas

[email protected]

María Fernanda Herrera Rodríguez

Consejo Coordinador Empresarial

(CCE)


Координуюча підприємницька рада Мексики, членами та постійними партнерами якої є 12 найбільших бізнесових організацій Мексики

http://www.cce.org.mx/

Керівник

Carlos Salazar

Presidente de CCE

Cristina Maldonado

Asistente del Presidente del CCE

+(52-55) 5229-1165, 66

[email protected]

Confederación Patronal de la República Mexicana

(COPARMEX)


Підприємницька конфедерація Мексики, до складу якої входять більше 36 тис. мексиканських підприємств

http://www.coparmex.org.mx/

Керівник

Gustavo A. de Hoyos Walther

Presidente de COPARMEX

[email protected] 

[email protected]

Francisco López Díaz

Director General de COPARMEX

[email protected]

[email protected]

+(52-55) 5682 -5466

Confederación de Cámaras Nacionales de Comercio, Servicios y Turismo 

(Concanaco Servytur)


Конфедерація палат Мексики з питань торгівлі, послуг і туризму

http://www.concanaco.com.mx/

Керівник

*******

Presidente de Concanaco Servytur

[email protected]

[email protected]

+(52-55) 5722-9300

Cámara Nacional de la Industria de Transformación 

 (CANACINTRA)

Національна промислова палата Мексики, членами якої є підприємства 13 промислових секторів Мексики.

http://www.canacintra.org.mx/cintra/

Керівник

Enrique Guillén Mondragón

Presidente Nacional de CANACINTRA

[email protected]

+(52-55) 5482-3000

Confederación de Cámaras Industriales

 (CONCAMIN)


Конфедерація промислових палат

http://www.concamin.mx/

Керівник

*********

Presidente de CONCAMIN

[email protected]

[email protected]

+(52-55) 5140 -7820

Cámara Nacional de Comercio de la Ciudad de México

 (CANACO CDMX)


Національна торгова палата м. Мехіко

http://www.ccmexico.com.mx/es/

Керівник

Humberto Lozano Avilés

Presidente de CANACO CDMX

[email protected]

[email protected]

+(52-55) 3685-2269


Контактна інформація та адреси вебсторінок державних органів, які задіяні у зовнішньоекономічній діяльності, сертифікації продукції, торгових домів, роздрібних мереж тощо.

Національна асоціація імпортерів та експортерів Мексики

За даними посиланнями можна ознайомитись із переліками:

Мексиканських імпортерів
Мексиканських експортерів

Корисні поради експортеру щодо виходу на ринок Мексики доступні за наступним посиланням:

vtz.mx/news/2020/08/24/international-trade-in-mexico/#

Дипломатична підтримка вітчизняних експортерів є одним з важливих напрямів роботи МЗС, яка спрямована на розширення географії ринків збуту та забезпечення галузевої диверсифікації вітчизняного експорту.

У контексті забезпечення реалізації національних пріоритетів, сприяння виходу українських експортерів на зовнішні ринки, захисту їхніх економічних інтересів за кордоном і залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України з квітня 2013 року при МЗС діє Рада експортерів та інвесторів (РЕІ).

У рамках РЕІ на постійній основі здійснюється моніторинг та оперативне інформування національних виробників стосовно потенційних можливостей розширення української присутності на світових ринках, зацікавленості іноземних компаній у налагодженні контактів з вітчизняними партнерами.

У практичному плані роботи РЕІ запроваджено механізм опрацювання звернень вітчизняних компаній щодо просування їх продукції та пошук партнерів на іноземних ринках із використанням наявних можливостей економічних відділів у складі закордонних диппредставництв. 

При цьому одним із ключових завдань роботи РЕІ є сприяння участі українських підприємств і компаній у тендерах та конкурсах, реалізації інфраструктурних та інвестиційних проектів за кордоном, участі у виставкових заходах та форумах, що сприяє розвитку міжнародної виробничої кооперації вітчизняних підприємств, збільшенню обсягів українського експорту та просуванню комерційних інтересів наших компаній на світових ринках в цілому.

В цьому плані, закордонні дипломатичні установи України в рамках роботи РЕІ забезпечують необхідний інформаційний супровід участі вітчизняних компаній в міжнародних проектах.

Крім надання безпосереднього сприяння українським виробникам щодо просування їх продукції на зовнішні ринки, МЗС разом із закордонними дипломатичними установами, на постійній основі проводить відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу за кордоном задля популяризації інвестиційного потенціалу України.


Більше інформації про РЕІ на офіційному сайті Ради: https://rei.mfa.gov.ua

Що пропонує Рада експортерів та інвесторів при МЗС (РЕІ) українським експортерам:

 1. дипломатичне сприяння у просуванні продукцїі за кордоном, пошуку партнерів, розповсюдженні інформації про продукцію українських виробників за кордоном;
 2. сприяння в організації та участі у виставкових заходах та форумах за кордоном;
 3. включення підприємства до бази даних РЕІ для інформування про:
 •                       пропозиції іноземних компаній щодо співробітництва у визначеній галузі; 
 •                       виставки, форуми, бізнес заходи за кордоном;
 •                       заходи, які організовує Міністерство закордонних справ для експортерів;
 •                       інформаційних матеріалів про іноземні ринки та ін.


Для цього просимо просимо заповнити форму:

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ЕКСПОРТЕРА


УВАГА!

Обов'язковою умовою подання звернення за наведеною формою та включення до бази даних РЕІ є:

 • реєстрація підприємства на території України;
 • підприємство є виробником та/або експортером продукції/послуг;
 • наявність презентації та комерційної пропозиції англійською (іноземною) мовою (форма передбачає можливість завантаження згаданих документів);
 • контактна інформація представника компанії, який вільно володіє англійською (іноземною) мовою для оперативної та ефективної комунікації з представниками МЗС, Посольств та іноземних партнерів (в т.ч. моб телефон з WhatsApp).

Міжнародні виставки і ярмарки, що проводитимуться у 2021 р. 

Місце проведення виставкового заходу

Назва виставкового заходу

Термін проведення виставкового заходу

 

Формат проведення

(онлайн/

офлайн)

Організатор виставкового заходу 

Спеціалізація виставкового заходу

м.Монтеррей, Мексика

CINTERMEX
Ave. Fundidora 501 col. Obrera
64010 Monterrey, Mexico
Tel: +52 (8)3 83696969

EXPO MANUFACTURA

 

02-04.02.2021


Слід підтвердити у організаторів заходу

E. J. Krause & Associates, Inc.
Mörsenbroicher Weg 191
40470 Dusseldorf, Alemania
Tel: +49 (0)211 610730
Fax: +49 (0)211 6107337
[email protected]

www.ejkgermany.de


Машини, обладнання та технології для виробництва виробів з металів та пластмас

м.Канкун, Мексика

Cancún Convention Center,
Blvd Kukulcan Km 9, ZH, 77500 Cancún, Quintana Roo, Mexico

CANCUN TRAVEL MART

08-10.02.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

William H. Coleman, Inc.
1613 King Street
32204 Jacksonville, EE.UU.
Tel: +1 (9)04 398 6777
Fax: +1 (9)04 3910038
[email protected]
www.whcoleman.com


Подорожі і туризм

м.Мехіко, Мексика

CENTRO CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 (55) 55454488

PLAST ІMAGEN


09-11.03.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

E. J. Krause & Associates, Inc.
Mörsenbroicher Weg 191
40470 Dusseldorf, Alemania
Tel: +49 (0)211 610730
Fax: +49 (0)211 6107337
[email protected]

www.ejkgermany.de


Індустрія пластмас

м.Мехіко, Мексика

CENTRO CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 55 55454488

MEXICO WINDPOWER

 

17-18.03.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

E. J. Krause & Associates, Inc.
Mörsenbroicher Weg 191
40470 Dusseldorf, Alemania
Tel: +49 (0)211 610730
Fax: +49 (0)211 6107337
[email protected]

www.ejkgermany.de

Вітрова енергетика

м.Мехіко, Мексика

CENTRO CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 55 55454488


SEGURIDAD INDUSTRIAL

13-15.04.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Reed Exhibitions Mexico, S. A. de C. V.
Avenida Paseo de la Reforma 243
06600 Mexico Ciudad, Mexico
www.reedexpo.com

www.safetymexico.com

www.exposeguridadindustrial.com


Охорона праці, медицина та гігієна промислового виробництва

м.Мехіко, Мексика

CENTRO CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 55 55454488


LOGISTIC SUMMIT & EXPO


21-22.04.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Encumex, S.A. de C.V.
Medellin No. 338, Piso 3 , Col. Roma Sur Delegacion Cuauhtemoc
CP 06760 Mexico Ciudad, Mexico
Tel: +52 (0)55 56051777
[email protected]
www.enfasis.com


Логістика

Міжнародний аеропорт м.Керетаро

Aeropuerto Internacional de la ciudad de Querétaro,

Estado de Querétaro,

México


FAMEX 2021

21-24.04.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Міноборони Мексики

Estación Aérea Militar No.1 Av. Santos Dumont S/N Col. Aviación Civil, Ciudad de México. C.P. 15740 Tel. +52 (55) 55 58 10 32 Tel. +52 (55) 57 58 26 27

www.f-airmexico.com.mx/contacto.html


Аерокосмічна сфера

м.Монтеррей, Мексика

CINTERMEX

Av. Fundidora 501 Col. Obrera Monterrey, N.L.64010, Mexico

Tel. +52 (81) 8369 6660/64-65


FABTECH

04-06.05.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

FMA Fabricators & Manufacturers Ass. Int. 833 Featherstone Rd.
61107 Rockford, EE.UU.
Tel: +1 (8)15 3998775
www.fmanet.org


Машинобуду-вання, промислове обладнання

м.Гвадалахара, Мексика

Guadalajara Exhibition Center
Av. Mariano Otero No. 1499
44550 Guadalajara, Mexico
Tel: +52 (3)3 33433000

FIGAP

05-07.05.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

VNU Exhibitions Europe
Jaarbeursplein 6
3521 Utrecht, Países Bajos
Tel: +31 (0)30 2952700
Fax: +31 (0)30 2952701
[email protected]
www.vnuexhibitions.com


Тваринництво та м’ясні вироби

м.Канкун, Мексика

 

IBEROSTAR CANCUN  Cancún, Quintana Roo, Mexico

Expo CIAM Cancun-2021

 

09-11.06.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Aviation Week
2, Penn Plaza
10121-2298 Nueva York, EE.UU.
Tel: +1 (0)212 5123272
Fax: +1 (0)212 9043334
www.aviationweek.com/conferences


15-й Міжнародний авіаційний конгрес

м.Гвадалахара, Мексика

Guadalajara Exhibition Center
Av. Mariano Otero No. 1499
44550 Guadalajara, Mexico
Tel: +52 (3)3 33433000

EXPO PACK

15-17.06.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

PMMI
4350 North Fairfax Drive Suite 600
VA 22203 Condado de Arlington, EE.UU.

Tel: +1 (7)03 2438555
Fax: +1 (7)03 2438556
[email protected]
www.pmmi.org


Технології упакування

м.Мехіко, Мексика

Centro CITIBAMAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 (0)55 55454488


PAACE AUTO MECHANIKA MEXICO


21-23.07.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Messe Frankfurt Mexico S. de R.L. de C.V.
Shakespeare 21, 3er piso, Col. Anzures
11590 Mexico Ciudad, Mexico
Tel: +52 (0)55 55454488
Fax: +52 (0)55 55450947
www.messefrankfurt.com.mx

www.paaceautomechanika.com


Автомобільна промисловість

м.Мехіко, Мексика

CENTRO CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 (0)55 55454488

THE GREEN EXPO

 

07-09.09 2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

E. J. Krause & Associates, Inc.
Mörsenbroicher Weg 191
40470 Düsseldorf, Alemania

Контакти:
Tel: +49 (0)211 610730
Fax: +49 (0)211 6107337
[email protected]
www.ejkgermany.de


«Зелені» технології, відновлювані джерела енергії, захист довкілля

м.Мехіко, Мексика

Centro CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 (0)55 55454488

FESPA

23-23.09.2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

FESPA Global Events
7a West Street, Reigate
RH2 9BL Egham, Reino Unido de Gran Bretaña e Irlanda del Norte
Tel: +44 (0)1737 240788
Fax: +44 (0)1737 223734
www.fespa.com


Графічна індустрія та технології


м.Мехіко, Мексика

Centro CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico, Mexico
Tel: +52 (0)55 55454488

FOODTECH SUMMIT AND EXPO

 

29-30.09 2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Encumex, S.A. de C.V.
Medellin No. 338, Piso 3 , Col. Roma Sur Delegacion Cuauhtemoc
CP 06760 Mexico Ciudad, Mexico
Tel: +52 (0)55 56051777
[email protected]
www.enfasis.com


Харчова промисловість

м.Гвадалахара, Мексика

Guadalajara Exhibition Center
Av. Mariano Otero No. 1499
44550 Guadalajara, Mexico
Tel: +52 (3)3 33433000

EXPO ANTAD & ALIMENTARIA

жовтень 2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Alimentaria Exhibitions S.A.
Diputació, 119
08015 Barcelona, España
Tel: +34 (0)93 4521800
Fax: +34 (0)93 4521801
www.alimentaria.com


Продукти харчування, напої

м.Мехіко, Мексика

Centro CITIBANAMEX
Av. Conscripto 311 Col. Lomas de Sotelo
Ciudad de Mexico Ciudad, Mexico
Tel: +52 (0)55 55454488

EXPO CARGA


жовтень 2021

Слід підтвердити у організаторів заходу

Reed Exhibitions Mexico, S. A. de C. V.
Avenida Paseo de la Reforma 243
06600 Mexico Ciudad, Mexico
Mostrar email
www.reedexpo.com


Транспортна логістика

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux