• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Español
Зустріч Посла України в Республіці Гватемала за сумісництвом Руслана Спіріна з Міністром закордонних справ Гватемали Карлосом Раулєм Моралесом Москосо
Опубліковано 12 травня 2016 року о 19:00

11 травня 2016 року в рамках робочого візиту до Гватемали Посол України Руслан Спірін зустрівся з Міністром закордонних справ Карлосом Раулєм Моралесом Москосо.

У ході зустрічі з Главою зовнішньополітичного відомства Гватемали були обговорені перспективи подальшої розбудови двосторонніх відносин, зокрема активізації політичного діалогу та взаємодії у рамках міжнародних організацій.

Посол України поінформував про стан внутрішньополітичної ситуації в Україні, тимчасову окупацію Криму Росією та агресію РФ на сході нашої держави, наголосив на дієвості консолідованої міжнародної підтримки України.

Карлос Моралес Москосо зазначив, що його країна повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Окремо було наголошено на зацікавленості обох сторін розвивати співпрацю у галузі гідроелектроенергетики та сільськогосподарського машинобудування. Відзначено також важливість розвитку договірно-правової бази двосторонніх відносин, зокрема їх економічної складової.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux