• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Español
Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з Главою Адміністрації Президента Республіки Панама
Опубліковано 24 серпня 2013 року о 00:32

У ході офіційного візиту до Республіки Панама Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустріч з Главою Адміністрації Президента Республіки Панама Робертом Енрікесом.

Під час переговорів сторони обговорили стан та перспективи активізації двостороннього співробітництва в різних галузях. Панамській стороні було передано запрошення Президенту Панами Р.Мартінеллі відвідати Україну ближчим часом.

 У ході бесіди Глава зовнішньополітичного відомства України та Керівник Адміністрації Президента Панами також наголосили на важливості для обох країн поглиблення двостороннього економічного співробітництва, особливо в енергетичній та сільськогосподарській сферах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux