Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

Київ 18:24

Завершилась міжнародна виставка «Ярмарок культур країн-друзів 2019» в м. Мехіко

18 червня, 23:47

У рамках згаданого заходу, що одинадцятий рік поспіль організовується Урядом м. Мехіко, мешканці мексиканської столиці та її гості мали можливість з 31 травня по 16 червня цього року ознайомитися з кращими зразками художнього, народного, кулінарного та музичного мистецтв світу, зокрема України.

Протягом майже двох тижнів стенди 90 країн світу відвідало близько 5 млн.людей.  

Участь України у заході сприяла популяризації української культури в Мексиці, дозволила продемонструвати спільні культурні цінності, економічний, науково-технічний та культурний потенціал нашої країни та поінформувати засобами культурної дипломатії широку мексиканську та міжнародну аудиторію щодо актуальної ситуації в Україні, реформ, що проводяться Урядом країни в умовах протистояння триваючій російській агресії та ознайомити з історичними подіями в України.

Останні новини

Посол Руслан Спірін взяв участь в церемонії відзначення 209 річниці незалежності Мексики | Вчора, 21:37

З ночі 15 на 16 вересня мексиканці по всьому світу святкували 209 річницю незалежності Мексики. Посол Руслан Спірін разом з керівництвом мексиканського уряду та акредитованого дипломатичного корпусу взяв участь в традиційній церемонії відзначення цієї важливої дати в Президентському палаці.

Посол України взяв участь в Національній виставці з рослинного декору «Ornamentales 2019» | 10 вересня, 20:29

На запрошення Губернатора штату Морелос Куаутемока Бланко, з метою участі в Національній виставці з рослинного декору «Ornamentales 2019» та налагодження міжрегіонального, економічного та культурного співробітництва відбувся робочий візит Посла України в Мексиці Руслана Спіріна до міста Куаутла.