Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 04:22

Посол України в Мексиці Руслан Спірін виступив з доповіддю в рамках Першого форуму «Зовнішня торгівля, виклики та нові можливості» у м. Тампіко

28 квітня, 03:12

Посол України взяв участь у роботі форуму «Зовнішня торгівля, виклики та нові можливості» у штаті Тамауліпас, організованому Національною асоціацією імпортерів та експортерів Мексики (підприємства-члени якої забезпечують 68% ВВП країни та 42% робочих місць), Північним інститутом митних процедур (ITAN) та адміністрацією порту Тампіко за участі мера м. Тампіко Магдалени Пераса Герра.

Під час виступу перед аудиторією (представниками державних органів, ділових кіл та студентами) Руслан Спірін поінформував про поточний стан торговельно-економічних відносин між Україною та Мексикою, окреслив перспективні напрямки двосторонньої співпраці, зокрема в сільськогосподарській, енергетичній, фармацевтичній та авіакосмічній галузях. Керівник дипустанови зробив презентацію основних секторів української економіки та детально аргументував, що Україна є надійним партнером і готова до нарощування торговельно-економічного співробітництва з Мексикою.    

Меру міста були вручені рекламно-інформаційні матеріали щодо експортного та інвестиційного потенціалу нашої держави, туристичних проектів регіонів України та бізнесові пропозиції українських компаній.

У рамках Форуму Посол дав прес-конференцію національним та місцевим ЗМІ, у якій, серед іншого, окреслив поточну ситуацію в Україні, наголосив на порушенні Росією норм міжнародного права, яка незаконно анексувала Крим і, здійснивши агресію проти нашої держави, підтримує збройний конфлікт на сході України.

http://www.notigape.com/162747/tendra-mexico-primer-puerto-espacial

http://www.notigape.com/162765/inauguran-1er.-foro-de-comercio-exterior-en-tampico

https://expreso.press/2018/04/27/recibe-tampico-a-embajadores-de-panama-ucrania-belice-y-kazajistan/

http://www.hoytamaulipas.net/notas/340346/Dicen-en-Tampico-que-Mexico-debe-explotar-otras-economias.html

http://m.milenio.com/politica/embajadores-visitan-tampico-tour_turistico-desarrollo_economico-milenio_noticias_0_1165083644.html

http://www.enlineadirecta.info/noticia.php?article=329050

https://expreso.press/2018/04/27/recibe-tampico-a-embajadores-de-panama-ucrania-belice-y-kazajistan/