Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 09:42

Робочий візит Посла України в Мексиці Руслана Спіріна до штату Мічоакан

03 квітня, 21:59

2 квітня ц.р. Посол України здійснив одноденний робочий візит до штату Мічоакан на запрошення Президента Національної конфедерації сільськогосподарських власників Едуардо Оріуела Естефан з метою ознайомлення з виробничими та експортними можливостями Мексики в аграрній сфері.

У бесіді з Послом Президент Конфедерації зазначив, що Мексика посідає 3-тє місце в Латинській Америці та 12-те місце в світі за обсягами виробництва сільськогосподарської продукції, зокрема: авокадо (1-е місце), зелений перець (2-е місце), сорго (2-е місце), люцерна (3-є місце), цукрова тростина (6-е місце), кукурудза (7-е місце), помідори (10-е місце), та зацікавлена у пошуку нових торговельних партнерів.

Зі свого боку, керівник дипустанови наголосив на значному потенціалі розвитку українсько-мексиканської співпраці у сільськогосподарській галузі та поінформував про можливості підприємств агропромислового сектору та харчової промисловості України.

Під час розмови Р. Спіріна з сенатором Хосе Асенсьон Барсенас – Президентом Комісії з економічного розвитку Національного конгресу Мексики сторони обговорили широке коло питань двосторонніх відносин в торговельно-економічній сфері, зокрема у таких галузях як металургійна, сільськогосподарська, енергетична, фармацевтична, машинобудівна, а також наголосили на необхідності активізації ділових контактів між підприємцями двох країн.