Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 09:43

Посол України в Мексиці Руслан Спірін взяв участь у роботі Міжнародного конгресу виробників м’яса

23 березня, 01:54

Метою Конгресу, що відбувся під егідою Міністерства аграрної політики, тваринництва, сільського розвитку, рибальства і продовольства Мексики та за участі урядовців і понад 4000 представників м’ясної галузі, був обмін досвідом задля вироблення спільних підходів до нарощування темпів розвитку галузі тваринництва, а також встановлення прямих контактів між виробниками та споживачами м’ясної продукції.

Мексика є одним із світових лідерів виробництва м’яса. Щорічно країна виробляє близько 2,9 млн. тон курятини (7-ме місце у світі), 1,9 млн. тон яловичини (8-ме місце) та 1,3 млн. тон свинини (8-ме місце).

У ході бесіди з Президентом Мексиканської асоціації розведення великої рогатої худоби Хуаном Кордоба Ерреро та Віце-президентом Національного сільськогосподарського конгресу Хуаном Барріо Агірре Посол обговорив шляхи та перспективи співпраці між Мексикою та Україною у сфері тваринництва, зокрема щодо налагодження імпортно-експортних поставок м’ясної продукції між двома країнами. Перемовини виявили необхідність проведення додаткових зустрічей у ближчій перспективі для деталізації умов і визначення пріоритетів співробітництва між Україною та Мексикою в аграрній галузі, зокрема у секторі м’ясного тваринництва.

Україна на даному Конгресі була представлена компанією «Укрінторг», керівництво якої встановило прямі ділові контакти з мексиканськими виробниками та експортерами яловичини і свинини.