Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 04:01

Посол України взяв участь у церемонії щорічного привітання Президента Коста-Рики

19 січня, 18:59

18 січня ц.р. Посол України в Мексиці за сумісництвом в Коста-Риці Руслан Спірін взяв участь у церемонії традиційного щорічного привітання Президента Республіки Коста-Ріки Луїса Гільєрмо Соліса Ривери послам, акредитованим в цій країні за сумісництвом.

Під час заходу Посол мав зустрічі з Президентом Коста-Ріки, а також Міністром закордонних справ і культу Мануелем Гонсалесом Сансом, начальником Управління зовнішньої політики Міністерства закордонних справ Крістьяном Гільєрметом Фернандесом, у ході яких наголосив на важливості та перспективах розвитку відносин і співробітництва між двома країнами, поінформував про поточну ситуацію в Україні, зокрема, російську агресію проти української держави, та, підкресливши ефективність і важливість міжнародної консолідованої підтримки України, подякував Коста-Риці за постійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої країни.

Під час візиту до Коста-Ріка Руслан Спірін також провів зустріч з колишнім президентом Коста-Ріки, лауреатом Нобелівської премії миру 1987 року Оскаром Аріасом Санчесом та взяв участь у організованому Асоціацією дипломатів Коста-Рики робочому обіді за присутності колишнього Президента країни Хосе Марії Фігереса Ольсен та Почесного консула України в Коста-Риці Орландо Герреро Варгаса. Серед тем, що обговорювалися в ході цих заходів, слід, насамперед, відзначити внесок обох країн у боротьбу за мир у всьому світі, передусім в питаннях ядерного роззброєння та нерозповсюдження.