Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 10:07

Посол України взяв участь у роботі 29-ї наради керівників дипломатичних представництв Мексики за кордоном

08 січня, 23:18

8 січня 2018 р. Посол України в Мексиці Руслан Спірін взяв участь у інавгурації публічного сегменту 29-ї щорічної наради  керівників дипломатичних представництв Мексики за кордоном, яка відбулася за участі членів уряду Мексики, мексиканських парламентаріїв, представників міжнародних організацій  та дипломатичного корпусу, акредитованого в Мексиці.

У своєму виступі головуючий на заході Міністр закордонних справ Мексики Л.Відегарай поінформував про здобутки мексиканської дипломатії у 2017 р. та пріоритети зовнішньої політики на 2018 р., з урахуванням викликів, що постали сьогодні перед країною.

Під час зустрічей, що відбулися в ході заходу з Л.Відегараєм, а також Міністром економіки Мексики І.Гуахардо, головою Комітету з міжнародних відносин Палати депутатів В.М.Гіоргана, заступником Міністра закордонних справ К. де Ікасою, Президентом Мексиканської  підприємницької ради з питань зовнішньої торгівлі інвестицій і технологій В.Діасом, мексиканськими парламентаріями, Посол наголосив на важливості та перспективності розвитку відносин та співробітництва між Україною та Мексикою, поінформував про поточну ситуацію в Україні та подякував за підтримку Мексикою суверенітету і територіальної цілісності України.