Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 20:01

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна у засіданні з нагоди презентації доповіді «Економічні перспективи Латинської Америки в 2017 році»

19 квітня 2017, 19:59

18 квітня 2017 р. на запрошення керівництва Сенату Мексики Посол України Р.Спірін взяв участь у засіданні з нагоди презентації доповіді «Економічні перспективи Латинської Америки в 2017 році: молодь, компетенція та підприємництво». Захід було організовано Сенатом Мексики за участі Голови Комісії у закордонних справах з питань міжнародних організацій Сенату Л.Рохас Ернандес, Заступника міністра закордонних справ Мексики С. Флорес Лієра, послів іноземних країн, акредитованих в Мексиці.

Під час обговорення доповіді, підготовленої ОЕСР, Андською корпорацією розвитку та Економічною комісією для Латинської Америки, сенатори зазначили, що Мексика є країною ОЕСР з найбільшою кількістю молоді, що не навчається та не працює. Тому одним із головних завдань мексиканських урядовців є формування умов для повноцінного розвитку та самореалізації молоді, а також дотримання її прав та свобод.

У рамках заходу Посол України відзначив надзвичайно важливу роль молодого покоління у формуванні свідомого патріотичного суспільства, нагадав мексиканським сенаторам про відчайдушну боротьбу за європейські цінності та свободи української молоді. Р.Спірін поінформував присутніх про стан внутрішньополітичної ситуації в Україні, агресію Росії у Криму та на сході нашої держави, а також закликав утриматись наразі від економічних відносин з Росією, щодо якої міжнародною спільнотою введені фінансово-економічні санкції. Посол України подякував за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої держави з боку Мексики.