Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 10:14

Посол України в Мексиці провів зустріч з Губернатором штату Табаско

01 квітня 2017, 00:19

31 березня ц.р. відбулась зустріч між Послом України в Мексиці Русланом Спіріним та Губернатором штату Табаско Артуро Нунєс Хіменесом, під час якої сторони обмінялись думками щодо взаємного пошуку шляхів налагодження українсько-мексиканської співпраці у торговельно-економічній, науково-технічній, туристичній сферах, розвитку двосторонніх відносин на регіональному рівні.

Руслан Спірін зробив презентацію енергетичного комплексу України, а також передав Артуро Нунєс Хіменесу презентаційні матеріали з комерційними пропозиціями українських підприємств. Окремо було обговорено питання можливості будівництва сміттєпереробного заводу на території штату та постачання мексиканським підприємствам промислових та побутових фільтрів для очищення води українського виробництва. Губернатор висловив готовність підтримати та надати сприяння у реалізації спільних проектів та запросив Посла відвідати штат найближчим часом для конкретизації пропозицій після їх детального вивчення місцевими фахівцями.

У ході бесіди Посол поінформував Губернатора про ситуацію в Україні. Порушивши питання тимчасової окупації РФ територій АР Крим та м. Севастополь, а також російської агресії на території окремих районів Донецької та Луганської областей, Руслан Спірін наголосив на відданості України мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі у рамках досягнутих у Мінську домовленостей. Він висловив вдячність Мексиці за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Крім того, у ході робочого візиту до штату Табаско для участі у роботі міжнародної енергетичної виставки РЕСОМ керівник дипустанови дав низку інтерв’ю національним та місцевим ЗМІ.

https://tabasco.gob.mx/noticias/recibe-nunez-embajador-de-ucrania-se-abren-posibilidades-de-inversion

https://twitter.com/nunezarturo/status/847863245000118273/photo/1