Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 10:14

Зустріч Посла України в Мексиці з Міністром економічного розвитку та туризму штату Табаско

31 березня 2017, 06:51

У рамках робочого візиту до штату Табаско Посол України в Мексиці Руслан Спірін провів переговори з Міністром економічного розвитку та туризму штату Давідом Родрігесом Росаріо.

Під час зустрічі керівник дипустанови ознайомив Давіда Родрігеса Росаріо з перебігом реалізації економічних реформ в Україні, з експортним та інвестиційним потенціалом нашої держави, а також передав презентаційні матеріали та комерційні пропозиції українських підприємств.

Окремою темою переговорів були питання можливості налагодження двосторонньої співпраці в енергетичній, сільськогосподарській та туристичній  галузях. Керівника економічного відомства зацікавив досвід українських підприємств у проектуванні газопроводів та виробництві енергетичного обладнання, з іншого боку Україні було запропоновано розглянути можливість імпорту мексиканських бананів, какао та м’яса. Водночас, сторони дійшли згоди, що розвитку відносин у сфері туризму сприяло б включення туристичного продукту штату Табаско до програм українських туроператорів і навпаки, туристичних ресурсів регіонів України до пакетів мексиканських турфірм.

У свою чергу, присутній на зустрічі Президент української компанії «ND Group», яка бере участь у роботі міжнародної енергетичної виставки РЕСОМ, презентував Міністру комерційні пропозиції щодо автоматизації бізнес-процесів на АЗС, нафтобазах та газових сховищах.

https://tabasco.gob.mx/noticias/manifiesta-ucrania-interes-en-relacion-comercial-con-tabasco