Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 10:14

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна у З’їзді представників промислових секторів економіки

24 березня 2017, 00:15

23 березня ц.р. Посол України взяв участь у З’їзді представників промислових секторів економіки, що був організований  Національною промисловою палатою Мексики (CANACINTRA), яка налічує 78 представництв по всій країні та членами якої є підприємства 13 промислових секторів Мексики. Захід відбувся під головуванням Президента Мексики Е.Пеня Нієто за участі членів мексиканського уряду, губернатора штату Естадо де Мехіко, керівників підприємницьких організацій, дипломатичного корпусу та ЗМІ.

У своєму виступі Е.Пеня Нієто зазначив, що проведені в країні структурні реформи позитивно вплинули на продуктивність та конкурентоспроможність підприємств, на створення нових робочих місць (2,6 млн. за часи президенства Е.Пеня Нієто), а також на зростання мексиканської економіки в цілому, середньорічні темпи якого становлять 2,1%.

У короткому привітанні Президента Мексики Руслан Спірін подякував за послідовну підтримку Мексикою територіальної цілісності України.

У розмовах з представниками мексиканського бізнесу Посол України  ознайомив з перебігом реалізації економічних реформ в Україні, поінформував про інвестиційний та експортний потенціал нашої держави та переваги співпраці з українськими підприємцями.