Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 10:13

Участь у зустрічі Міністра аграрної політики Мексики з дипломатичним корпусом

16 лютого 2017, 19:23

15 лютого ц.р. відбулась зустріч Міністра сільського господарства Мексики Хосе Кальсада Равіроси з дипломатичним корпусом, на якій були також присутні представники уряду та ділових кіл Мексики. Метою заходу став аналіз досягнень діяльності мексиканського уряду в аграрному секторі у 2016 р. та визначення завдань на найближчу перспективу.

Міністр поінформував про наміри Мексики диверсифікувати торговельно-економічні зв’язки шляхом пошуку нових країн-партнерів та інтенсифікувати існуючі відносини з країнами, які є традиційними ринками збуту мексиканської харчової продукції. Хосе Кальсада Равіроса зазначив, що за результатами минулого року Мексика експортувала сільськогосподарської продукції на суму 29,44 млрд. дол. Очікується, що у 2017 р. зростання аграрного сектору Мексики становитиме 3,2%, а експорт продуктів харчування досягне 32 млрд. дол.

Українською стороною участь у заході була використана для ознайомлення присутніх про перебіг реалізації економічних реформ в Україні (зокрема, за попередніми оцінками зростання ВВП в IV кварталі 2016 року склало 4.5-4.8% в порівнянні з 0,1% у першому кварталі 2016 року), про потенціал сільськогосподарської галузі України та переваги співпраці з українськими підприємствами агропромислового сектору та харчової промисловості.