Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 10:13

Участь Посла України в Мексиці Руслана Спіріна у роботі Генеральної Асамблеї Національного сільськогосподарського конгресу

03 лютого 2017, 07:03

2 лютого ц.р. за участі Президента Мексики та уряду, ділових кіл і губернаторів штатів відбулось відкриття ХХХІІІ Генеральної Асамблеї Національного сільськогосподарського конгресу (СNA), на підприємства якого припадає 75% ВВП у агропромисловому секторі та 80% мексиканського експорту.  

Під час плідної розмови з Міністром сільського господарства Мексики Хосе Кальсада Равіросою Посол звернув увагу співрозмовника на потенціал агропромислової галузі України та перспективність співпраці з українськими виробниками. У відповідь Міністр схвально сприйняв можливість співробітництва з українськими підприємствами сільськогосподарської галузі.

Під час окремих бесід з новобраним Президентом CNA Боско де ла Вега Вайадолід та Головою Комісії Сенату з економічного розвитку Чоном Оріуела керівник дипустанови окремо обговорив подальші кроки у нарощуванні двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Мексикою.

У розмовах з представниками мексиканського бізнесу було наголошено на перспективності розвитку торговельних відносин між українськими та мексиканськими підприємцями та розповсюджено рекламно-інформаційні матеріали щодо експортно-імпортного та туристичного потенціалу України, а також бізнесові пропозиції українських підприємств.

Руслан Спірін у бесідах з міністрами та керівниками провідних економічних організацій Мексики поінформував про активізацію російсько-терористичних сил на Донбасі, масовані обстріли російськими окупаційними військами населеного пункту Авдіївка та закликав об’єднати спільні зусилля для зупинення злочинних дій Російської Федерації, а також по можливості утриматись від економічних відносин з країною-агресором.