Посольство України в Мексиканських Сполучених Штатах

, Київ 00:23

Подовження терміну дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Відповідно до статті 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», продовження терміну дії паспорта провадиться у порядку, встановленому для його оформлення.

З 1 квітня 2015 року продовження паспорта здійснюється у виключних випадках і у разі неможливості оформлення паспорта нового зразка у необхідні терміни, передбаченого Порядком оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення (далі - Порядок), затвердженого постаново КМУ від 07.05.2014 №152.

Для продовження терміну дії паспорта до консульського підрозділу Посольства України у Мексиці подаються:

а) заява-клопотання;

б) оригінал паспорта, термін дії якого підлягає продовженню;

в) свідоцтво про народження.

г) документ (відмітка в паспорті), що підтверджує постійне проживання за кордоном, або право на тимчасове проживання чи факт такого проживання на території держави не менше шести місяців на момент подачі заяви-анкети на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (копія додається до заяви-анкети);

д) копія виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (у разі її наявності), крім осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомляють про це відповідні державні органи;

є) квитанція про сплату консульського збору або документ, що підтверджує право на звільнення повністю або частково від його сплати, відповідно до законодавства України. Оплата здійснюється виключно після надання документів для перевірки в Посольстві.

Вартість продовження терміну дії паспорта становить 50 дол. США / 775 песо мекс. (у т.ч. 20 дол. США / 310 песо мекс. за розгляд заяви та 30 дол. США / 465 песо мекс. за продовження терміну дії паспорта).

Строк розгляду клопотання про продовження терміну дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон складає один місяць. У разі необхідності проведення додаткової перевірки поданих заявником відомостей цей строк може бути продовжений на строк не більше, ніж на три місяці.

У разі необхідності термінового продовження терміну дії паспорта консульський збір сплачується у подвійному розмірі. Строк продовження терміну дії паспорта у терміновому порядку складає 10 днів (у разі, якщо громадянин України перебуває на постійному консульському обліку в Посольстві).

Увага! Для громадян України, які мають в паспортах відмітку «постійне проживання» але не перебувають на постійному консульському обліку в Посольстві, та громадян України, які тимчасово проживають в межах консульського округу Посольства (зареєстровані в Україні), продовження терміну дії паспорта здійснюється після отримання Посольством погодження територіального управління Державної міграційної служби України за місцем реєстрації (попередньої реєстрації) заявника в Україні.


Consular Section of the Embassy of Ukraine in Mexico
Керівник: Пророк Ганна Василівна
Перший секретар з консульських питань
Адреса: Paseo de la Reforma № 730, Colonia Lomas de Chapultepec, Delegación Miguel Hidalgo, C.P. 11000, México, D.F.. Переглянути на мапі
Телефон: (+5255) 5282-4085
Факс: (+5255) 5282-4768
Ел. пошта: ucraniaemb@prodigy.net.mx